آگوست 17, 2020
سمعک و ماسک

با ویژگی Mask Mode در اپلیکیشن سیگنیا, با وجود ماسک بر صورت, گفتار را راحت تر متوجه شوید. در دوران بیماری همه گیر کرونا و استفاده مداوم از ماسک جهت ایمنی, ویژگی جدیدMask Mode در آخرین نسخه از اپلیکیشن سیگنیا, تغییر بزرگی برای کسانی که دچار افت شنوایی هستند ایجاد کرده است.
ژوئن 10, 2020
کم شنوایی و آلزایمر

آیا افت شنوایی بر روی حافظه تاثیرگذار است؟
آيا افت شنوایی می تواند باعث فراموشی و زوال عقل شود؟ درباره ی چرایی و چگونگی افت شنوایی و تاثیر آن بر عملکرد حافظه بیشتر بدانید.
ژوئن 10, 2020
تفاوت سمعک زیمنس و سمعک سیگنیا چیست

تفاوت نام تجاری سمعک سیگنیا و سمعک زیمنس در چیست؟
چشم انداز برند سیگنیا همراه با تجربه ی برند زیمنس به مدیران شرکت سیگنیا این امکان را می دهد تا به مشتریان و بیمارانشان مجموعه ای از برنامه ها و راه کارهای شنوایی پیشرفته ارایه دهند .
می 8, 2020

در مورداثرات جانبی افت شنوایی و تاثیر آن ها بر زندگی روزمره بیشتر بدانید:
آیا از عوارض جانبی افت شنوایی اطلاع دارید؟ آیا در مورد تاثیر آن بر زندگی روزمره چیزی می دانید؟ در ادامه به برخی از مشکلات ناشناخته ی از دست دادن شنوایی اشاره می کنیم.
مارس 4, 2020

روز جهانی شنوایی ۲۰۲۰ ۳ مارچ در هر سال روز جهانی شنوایی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO)نامگذاری شده است. این روز بهترین زمان برای افزایش آگاهی جمعی در مورد شنوایی, مراقبت های شنوایی و درمان وزوزگوش است.
فوریه 17, 2020

ایموجی یا شکلک تصاویر مفهومی یا صورتک هایی هستند که در پیام های مجازی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه عموم مردم نسبت به مشکلات شنوایی بیش از هر زمان دیگری آگاهی دارند و این مساله بسیار با ارزش و حایز اهمیت است.
ژانویه 27, 2020

استفاده از کتاب های صوتی در راستای توابخشی شنوایی کتاب های صوتی می تواند منبعی با ارزش برای ارتقا سطح شنوایی باشد.
ژانویه 13, 2020

آیا شمع گوش برای استفاده بی خطر است؟ شمع های گوش معمولا در تبلیغات بعنوان درمان خانگی برای گرفتگی گوش یا گوش درد کاربرد دارد اما آیا واقعا این کار عملی است و چقدر بی خطر است؟ تجمع جرم گوش بسیار درد آور و آزار دهنده است.
دسامبر 9, 2019

چگونه از گوش های خود در هوای سرد محافظت کنیم؟
اکتبر 21, 2019

در بیشتر موارد کم شنوایی به صورت تدریجی صورت می پذیرد و بسیاری افراد نسبت به علایم کم شنوایی بی توجهند تا زمانی که زندگی آنها را تحت تاثیر قرار دهد. در اینجا به برخی از علایم هشدار دهنده کم شنوایی اشاره می کنیم.
سپتامبر 30, 2019
۱۰ تصور رایج و اشتباه درباره ی افت شنوایی:

۱۰ تصور رایج و اشتباه درباره ی افت شنوایی: افت شنوایی معمولا موضوعی است که در آن سوتفاهم بسیار است و بسیاری از افراد این اشتباهات رایج را بعنوان واقعیت قلمداد می کنند.
سپتامبر 23, 2019
طبیعت گردی (کمپینگ) با سمعک

سفرهای کوتاه در طبیعت یا همان کمپینگ تجربه ی دلپذیری است تا اوقاتی را در دل طبیعت سپری کنید و از یکی شدن با طبیعت لذت ببرید. افت شنوایی نباید مانع از انجام فعالیت هایی چون کوهنوردی, طبیعت گردی و آشپزی در دل طبیعت شود.
سپتامبر 2, 2019
شنوایی چگونه بر تعادل تاثیرگذار است؟

مشکلات شنوایی تنها بر میزان شنوایی شما تاثیر نمی گذارند, مشکلات شنوایی بر راه رفتن, ایستادن و تعادل تاثیرگذار هستند.
آگوست 27, 2019
راهنمای خرید سمعک

اگر افت شنوایی دارید و از سمعک استفاده می کنید یا به تازگی تصمیم دارید که از سمعک استفاده کنید, با خواندن این مقاله, اطلاعاتی در خصوص سمعک, تقویت کننده های صوتی و مراقبت های شنیداری دریافت خواهید کرد.
آگوست 19, 2019

آیا به باغبانی علاقه مند هستید؟ آيا مایل هستید تا خود را با گل و گیاه سرگرم کنید؟ درگیر شدن با گل و گیاه, راه بسیار خوبی برای ارتباط با طبیعت و لذت بردن از محیط اطراف, علیرغم افت شنوایی است.
آگوست 5, 2019
رانندگی با سمعک

ده نکته قابل توجه به هنگام رانندگی با سمعک: در حالی که دید شما مهمترین حس در رانندگی است, شنوایی شما نیز نقش مهمی در تعامل با جهان اطراف دارد.اگر شما افت شنوایی دارید در اینجا به نکاتی اشاره می شود که در حین رانندگی بهتر است به آنها توجه کنید:
جولای 29, 2019
مراقبت از سمعک در برابر گرما رطوبت و آب

تابستان همینجاست و این بدان معناست که روزهای خود را در هوای گرم, عرق و احتمالا آب تنی در آب می گذرانیم. این ها برای سمعک های شما می توانند خطر ساز باشند. در اینجا با نحوه ی محافظت از سمعک های سیگنیا در این شرایط آشنا می شویم.
جولای 29, 2019
خیس شدن سمعک

بارها و بارها در خصوص اهمیت نگهداری از لوازم الکترونیکی در برابر رطوبت و آب شنیده اید و “ترفند برنج” به هنگام رویایی با این مشکل به گوش همه ی ما خورده است. با تمام این احوالات خیس شدن سمعک همواره نگران کننده است.
جولای 29, 2019
قرارعاشقانه با وجود سمعک

هنگامی که صحبت از رابطه و قرارهای عاشقانه می شود افراد زیادی که مشکل شنیداری دارند دچار یاس و ناامیدی می شوند.افت شنوایی نمی تواند شما را ناامید فقط کافیست که به نکاتی درباره چگونگی داشتن یک قرار عاشقانه با اعتماد به نفس توجه کنید
جولای 29, 2019
شنا کردن و گوش

شنا کردن در استخر، دریاچه، رودخانه و یا اقیانوس، در فصل تابستان، شادی آور است. اما آیا این فعالیت در آب و هوای گرم تابستان منجر به آسیب به گوش و در نهایت افت شنوایی می شود یا خیر.آنچه که لازم است درباره ی شنا کردن و گوش های خود بدانید.
جولای 1, 2019
شخصیت های تاریخی محبوب که به افت شنوایی دچار بودند.

بسیاری از شخصیت های سرشناس, در طول تاریخ از افت شنوایی رنج می بردند. اگرچه کتاب های تاریخی احتمالا این جنبه از زندگی این افراد را نادیده گرفتند, این نوشتار با هدف تاکید بر این موضوع در دسترس شما قرار گرفته است.
جولای 1, 2019
صدای زنگ گوش

رسیدن فصل سرما برای کسانی که سرما بر شنوای شان اثر گذار است می تواند اضطراب آور باشد. در اینجا اطلاعات مفیدی در مورد اینکه چرا اغلب گوش های شما در سرما زنگ می زنند و راه کارهایی برای از بین بردن این علایم می پردازیم
جولای 1, 2019
ارتباط میان وزوزگوش و آلزایمر

تحقیقات بسیاری درزمینه ارتباط میان افت شنوایی و بیماری آلزایمر صورت گرفته است. مطالعات اخیرحاکی از آن است که رابطه انکارناپذیری میان افت شنوایی و بیماری آزایمر در افراد سالخورده وجود دارد. هنگامی که شنوایی دچار اختلال شود به طور طبیعی تعامل با محیط اطراف کمتر می شود
جولای 1, 2019
راهنمایی هایی درباره ی شنوایی و افت شنوایی

چه افت شنوایی دارید یا نه لازم است تا اطلاعات اولیه ی را درباره ی افت شنوایی بدانید. چگونه سمعک انتخاب کنید و اینکه چگونه سمعک کار می کند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا راحت تر سمعک را بپذیرد و شما را به اطرافیانتان نزدیک تر می کند
ژوئن 29, 2019
سمعک در فصل بهار

به جز انواع آلرژی ها, برای افراد کم شنوا نویز پس زمینه می تواند فصل بهار را آنطور که باید دل انگیز نکند اگرچه راه هایی برای رفع این مساله وجود دارد. در اینجا به ۸ نکته برای لذت بردن از فصل بهار به کمک سمعک اشاره می کنیم
ژوئن 17, 2019
چرا و چگونه وزوزگوش رخ می دهد؟

اگر با وزوزگوش دست و پنجه نرم می کنید بهتر است بدانید که چرا و چگونه وزوزگوش رخ می دهد اگرچه برخی از شیوه های زندگی منجر به وزوزگوش می شود, در اینجا به برخی از عوامل کمک کننده اشاره می کنیم
ژوئن 17, 2019
آنچه درمورد افت شنوایی لازم است تا بدانید

اگر خود شما یا کسی از آشنایان و دوستان شما از افت شنوایی رنج می برد, با بالا بردن سطح آگاهی و دانش خود می توانید به خود و اطرافیانتان یاری رسانید. در اینجا به نکاتی که لازم است بدانید, اشاره شده است