فراتر از یک سمعک

تجربه ی شنیدن کامل و بی نقص

سمعک جدید سیگنیا مدلStylleto X برنده ی جایزه ی طراحی برتر و سمعکی قابل شارژ ‌است, که صدایی واضح و شفاف ارایه می دهد بنابراین شما می توانید آنچه که برای شما اهمیت دارد را بشنوید.

سمعکی جدید تجربه کنید

Stylleto X

تصویر گذشته سمعک ها را به سمعک هایی با تکنولوژی برتر تغییر داده است. طراحی دقیق, فناوری پیشرفته, خطوط طراحی ظریف, قرارگیری آسان و تجربه شنیداری واقعی, بدان معناست که به محض استفاده از سمعک تفاوت را احساس می کنید.
 

با سمعک های Signia Xperience

آنچه برای شما اهمیت دارد را بشنوید.

سمعک های سیگنیا Stylleto Xبافناوری پیشرفته به کار گرفته شده در سمعک های Signia Xperience تمام نیازهای شنیداری شما را پاسخگو هستند و صدایی واضح و گفتاری رسا را در محیط های پر سر و صدا ارایه می دهند. حسگرهای آکوستیکی-حرکتی در سمعک های Stylleto X شنوایی شما را در هر شرایطی بهینه می سازند.
همانطور که ۸۲٪ از کاربران اذعان داشتند که سمعک های Xperience بهترین درک گفتار را در محیط های شنیداری گوناگون فراهم می کنند. بنابراین به هنگام دویدن خارج از منزل, حضور در فروشگاه یا رستورانی شلوغ یا به هنگام استراحت در کنار دوستان و خانواده در منزل می توانید گفتار را به راحتی بشنوید.


Signia Xperience
 

Signia Assistant

همراه همیشگی شما

شنوایی شما شخصی است- از شنیدن صداهای مورد علاقه تا نیازهای فردی شما در زمینه ی شنوایی در موقعیت های متفاوت ,Signia Assistant همراه همیشگی شما به شما کمک می کند تا کاملا درگیر زندگی باشید و آنچه برای شما اهمیت دارد را بشنوید.
برای تجربه ی سمعک سیگنیا Stylleto X از مجموعه سمعک هاSignia Xperience به راحتی به نزدیک ترین متخصص شنوایی شناس در نزدیکی خود مراجعه کنید. از طریق لینک زیر نزدیک ترین متخصص در محل زندگی خود را پیدا کنید.
ارتباط با نزدیک ترین متخصص شنوایی شناسی

شارژٰر همراه سمعک سیگنیا

کیف شارژ قابل حمل جیبی, اولین شارژٰر در جهان با فن آوری بی سیم Qi است که به شما این امکان را می دهد به جای اتصال به برق شارژٰر را به راحتی بر روی پد شارژٰر قرار دهید. هر کجا که بروید Stylleto X همراه شماست.Signia App

Personalize your hearing experience
اطلاعات بیشتر

Download now:
app-store

google-play