Direct Streaming(سازگار با گوشی های iPhone)

سمعک های “طراحی شده برای iPhone” از مجموعه سمعک های سیگنیا مستقیما به iPhone, iPad, iPod وصل می شوند و شما می توانید جریان صدا و صدای موزیک را از دستگاه های صوتی مستقیما به تلفن همراه خود داشته باشید.
با امکان جفت شدن راحت (pairing) کاربرد هوشمندانه و بهره وری انرژی بالا از طریق پروتکل بلوتوث کم انرژی “Bluetooth low energy”سمعک های شما تبدیل به هدفن های بی سیم استریو می شوند.
طراحی اختصاصی این سمعک ها برای گوشی های iPhone به شما این امکان را می دهد تا صدا را با یک اشاره به iPhone, iPad, iPod واضح تر بشنوید. نحوه ی اتصال کنترل سمعک های طراحی شده منحصرا برای iPhone را به iOS یاد بگیرید

از انتقال مستقیم تماس تلفنی و موسیقی لذت ببرید.

آهنگ مورد علاقه ی خود را مستقیما در گوش های خود گوش دهید تماس تلفنی با Skype را تنها با یک اشاره پاسخ دهید. با اپلیکیشن های مسیر یاب مسیر خود را پیدا کنید.
از طریق اپلیکیشن myControl سمعک های جدید ما امکان اتصال فوق العاده برای جریان های صوتی از منابع مختلف و ریموت کنترل ها را فراهم می کنند همه ی اینها تنها با یک اشاره.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

تلفن

انتقال تماس به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و باStreamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) به سمعک, برای راحتی شنوایی

تلویزیون

Streamline TV.با جریان صوتی را از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید myControlبه راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

ریموت کنترل

myControl اپلیکیشن به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند .
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.
لطفا توجه کنید:مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.