اپلیکیشن سمعک myControl

کنترل کامل سمعک در دستان شما

اپلیکیشن سمعک myControl کنترل کامل سمعک های سیگنیا آلمان شما را در دستان شما قرار می دهد. این اپلیکیشن سمعک سازگار با سیستم های iOS و اندروید طراحی شده است. این اپلیکیشن قابلیت تنظیمات پیشرفته سمعک را به صورت بی سیم در اختیار شما قرار می دهد بنابراین شما می توانید بر اساس اولویت های فردی سمعک خود را تنظیم کنید.
 

اپلیکیشن سمعک myHearing

با اپلیکیشن سمعک myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

اپلیکیشن سمعک سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Signia لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید
 

easyTek App.

پنهان ماندن راحتی بیشتر امکانات بیشتر

اپلیکیشن سمعک easyTek قابلیت های عملکردی easyTek را افزایش می دهد ضمن اینکه امکان کنترل پنهان سمعک را فراهم می کند. اپلیکیشن سمعک سیگنیا آلمان easyTek وضعیت باتری سمعک را بر روی صفحه ی نمایش تلفن هوشمند نشان می دهد.
جریان صدا را از منابع صوتی به سمعک می رساند و باعث می شود گوشی هوشمند بعنوان ریموت کنترل عمل کند. از آنجاییکه تمام تنظیمات از طریق ریموت کنترل امکانپذیر است تغییرات در تنظیم سمعک به سادگی چک کردن پیام ها در تلفن همراه است.
 

لوازم جانبی سمعک ها

کنترل کامل در دستان شما

شنوایی راحت و بی دردسر, سادگی, راحتی و ناپیدایی را بهمراه دارد. در هر موقعیتی اپلیکیشن touchcontrol کنترل کامل سمعک Pure را در دستان شما می دهد. برنامه شنوایی سمعک Pure را تغییر دهید و میزان بلندی و زیر و بمی صدا را مطابق با خواسته خود تنظیم کنید. آنچه که شما می خواهید تنها یک تلفن هوشمند است.

سوالات متداول

1اپلیکیشن سمعک سیگنیاmyHearing چه ویژگی هایی را به من ارائه می دهد؟
برنامه myHearing برای شما و ادیولوژیستتان همه ابزارهای پشتیبانی مورد نیاز جهت راهنمایی را از طریق دوره آزمایشی موفق فراهم می کند. تمرین های شنیداری تدریجی و کمک های هدایت شده کمک می¬کند تا شما هرچه سریع تر با سمعکSignia چدید خود آشنا شوید. با ارسال مستقیم نظرات و امتیازهای رضایتمندی برای ادیولوژیست خود، این برنامه پیشرفت شخصی شما را با مساعدت بهتری تضمین می کند. علاوه بر این، می توانید سمعک ها را از راه دور کنترل کنید و از دسترسی آسان به FAQ و همچنین user guide لذت ببرید. بنابراین می توانید مسائل را در محل مورد بررسی قرار دهید. در هر کجا که هستید اگر نیاز به مشاوره و یا تجربه در هر گونه مسئله ای دارید، تنها کافی است با ادیولوژیست خود از طریق گزینه CareChat (پیامک، تماس تلفنی و یا تماس ویدیویی) ارتباط برقرار کنید. این امر به شما کمک می کند تا در زمان صرفه جویی کنید.
2از کجا می‌توانم برنامه اپلیکیشن سمعک myHearing App را تهیه کنم؟
برنامه myHearing به صورت رایگان برای گوشی های iOS و اندروید در App Store و یا Google Play موجود است. ادیولوژیست شما معمولاً به شما کمک می‌کند که اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید تا برای استفاده آماده باشد.
3اپلیکیشن myHearingبا کدام سمعکها سازگار است؟
اپلیکیشن سمعک myHearing با اکثر سمعک های سیگنیا آلمان سازگار است.
4اپلیکیشن myHearingبا کدام کوشیهای موبایل سازگار است؟
برنامه myHearing با اکثر آندروید (Android 5.0 و بالاتر) و گوشیهای اپل (iOS نسخه 9.0 و بالاتر) سازگار است.
5چگونه میتوانم برنامه myHearing را دانلود و نصب کنم؟
برای نصب اپلیکیشن myHearing، ادیولوژیست شما یک لینک دانلود و رمز عبور را از طریق SMS برایتان ارسال می کند. برای دانلود و نصب برنامه از app store، روی لینک دانلود کلیک کنید. سپس اپلیکیشن را باز کنید و رمز عبور را وارد کنید. پس از پذیرش شرایط و ضوابط، اپلیکیشن برای استفاده شما آماده است.
6چگونه می توانم از طریق اپلیکیشن myHearing با ادیولوژیست خود تماس بگیرم؟
اپلیکیشن myHearing دو گزینه برای ارتباط با ادیولوژیست ارائه می دهد: تماس تلفنی و پیامک. گزینه های ارتباطی را با کلیک بر روی تب "Professional" در منوی اصلی باز کنید. برای شروع تماس تلفنی روی گزینه «Call» کلیک کنید. آپشن های تماس از طریق شبکه تلفن گوشی هوشمند شما کار می کنند. برای ارسال پیامک، روی "Messages" کلیک کنید و پیام خود را تایپ کنید. سپس پیام را ارسال کنید. شما قادر خواهید بود کل چت (پیام های خود و ادیولوژییستتان) را در همان صفحه ببینید.