تجربه ی شنوایی با سمعکی تقریبا نامریی

سمعک جدید Silk X (جدید ترین سمعک نامریی ) یکی از کوچک ترین سمعک های موجود در جهان, از مجموعه سمعک های سیگنیا, بدون اینکه کسی متوجه وجود سمعک شود, به راحتی داخل گوش های شما قرار می گیرد و اعتماد به نفس را به شما باز می گرداند.

سمعک سفارشی بدون معطلی

سمعک Silk X مجهز به Click Sleevesسیلیکونی نرم, به راحتی به سمعک متصل می شود طوری که از راحتی و قرارگیری ایمن در گوش اطمینان حاصل کنید.Click Sleeves ها فقط در سمعک های سفارشی موجود است.
 

صدای واضح و شفاف در هر موقعیتی

چه در خیابانی شلوغ باشید, در دفتر کار باشید, یا در رستورانی پر جمعیت مشغول غذا خوردن , هر جایی که نویز محیط زیاد باشد گفتگوی شما به تلاش و تمرکز نیاز دارد.سمعک Silk X (جدید ترین سمعک نامریی)به صورت ماهرانه ای این چالش ها را کنار می زند و صدایی نزدیک به صدای طبیعی ارایه می دهد.بنابراین شما در تمام طول روز و در هر شرایطی آنچه که برای شما اهمیت دارد را می شنوید.
Signia Xperience
 

مناسب برای مکالمات تلفنی و شنیدن موسیقی

برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند, میکروفن های سمعک جدید Silk X (سمعک نامرئی شارژی) صدا را داخل مجرای گوش دریافت می کنند. این قابلیت برای شما این امکان را فراهم می کندتا به روش همیشگی با هدفون تماس تلفنی برقرار کرده و به موسیقی گوش دهید.سمعک Silk X سمعکی پنهان است که به راحتی می توانید حضور سمعک داخل گوش های خود را فراموش کنید.
 

پشتیبانی شخصی با یک اشاره

به کمک پشتیبان بی سیم TeleCareشما می توانید از طریق برنامه سیگنیا در تلفن هوشمند خود, مستقیما ار متخصص شنوایی خود کمک بگیرید. شما می توانید میزان بلندی صدا و سایر تنظیمات را به صورت پنهان از طریق اپلیکیشن سیگنیا انجام دهید.
برای تجربه ی سمعک Silk X ( سمعک نامرئی بدون باتری )از مجموعه سمعک هاSignia Xperience به راحتی به نزدیک ترین متخصص شنوایی شناس در نزدیکی خود مراجعه کنید. از طریق لینک زیر نزدیک ترین متخصص در محل زندگی خود را پیدا کنید.
ارتباط با نزدیک ترین متخصص شنوایی شناسیSignia App

Personalize your hearing experience
اطلاعات بیشتر

Download now:
app-store

google-play
 

سمعک Silk Xدر یک نگاه

لوازم جانبی سمعکSilk X

miniPocketکنترل پنهان با

مناسب ترین راه کار برای کسانی که خواستار کنترل راحت و پنهان سمعک بدون استفاده از ریموت کنترل یا تلفن هوشمن هستند. راحت و قابل اطمینان برای استفاده . miniPocket به اندازه ی یک جاکلیدی کوچک است و می توانید به کلید خود متصل کنید . به راحتی می توانید تنظیمات اصلی سمعک را تغییر دهید.

Click Sleeves

را به راحتی بر روی سمعک قرار دهید.

Click Sleeves بسیار نرم سیلیکونی, موجود در اندازه های مختلف, به راحتی به سمعک شما متصل می شود و به صورت طبیعی و کاملا ایمن داخل گوش قرار می گیرند