آنچه برای شما اهمیت دارد را بشنوید

سمعک جدید هوشمند سیگنیا اکسپرینس آلمان

زندگی در جریان است هنگامی که پیاده روی می کنید, با دوستانتان مشغول گفتگو هستید, یا در خانه استراحت می کنید. ۹۰٪ از فعالیت های شما توام با حرکت هستند و محیط اطراف شما دایما در حال تغییر است. به محض اینکه حرکت کنید محیط شما تغییر می کند.به همین دلیل است که کیفیت شنوایی می تواند طی چند ثانیه تغییر کند.
با حرکت شما از محیطی آرام مانند ماشین یا منزل به محیط های شلوغ تر و پر چالش تر مانند مراکز خرید, کیفیت شنوایی شما کاملا دستخوش تغییر می شود.

سمعک های جدید هوشمند سیگنیا اکسپرینس آلمان احساسی تازه در عرصه ی شنوایی به شما هدیه می دهند.


برای تمام مکالمات مهم زندگی از گفتگوهای ساده با دوستان تا مسایلی مهم تر و پر چالش تر, شنیدن گفتار اهمیت دارد.
سمعک های موجود به شما این امکان را می دهند تا صدا را از روبرو یا اطراف بشنویید و این امر شنیدن را در محیط های پر سر و صدا, دشوار یا غیر ممکن می کند. Signia Xperience اولین سری از سمعک هایی هوشمند است که امکان شنیدن صدا از روبرو و اطراف را به طور همزمان برای شما فراهم می کند.
علاوه بر آن, مکالمه در حین راه رفتن یا دویدن دشوار است, به دلیل اینکه سمعک های موجود امکان درک حرکت را ندارند. سمعک های Signia Xperience بعنوان اولین سمعک هوشمند در دنیا مجهز به سنسورهای آکوستیکی-حرکتی هستند بنابراین شما به آسانی می توانید مکالمات را در حین حرکت درک کنید.

هم اکنون می توانید هر آنچه که برای شما اهمیت دارد را بشنوید.

شنیدن تمام صداهایی که شنوایی را لذت بخش می کنند.
شنیدن واضح در هر موقعیتی حتی در حرکت
شرکت کردن در تمام مکالمات روزمره
 
Signia Xperience نام جدید سری جدید سمعک های هوشمند سیگنیا آلمان با فناوری انقلابی است. تراشه های هوشمند و سیستم های اجرایی این سمعک ها پردازش صدا را در سمعک های جدید هدایت می کند.
Signia Xperience سمعک هایی انحصاری در اختیار شما قرار می دهند تا شما بتوانید آنچه که برای شما اهمیت دارد را بشنوید.

به عنوان مثال به هنگام غذا خوردن با دوستان Signia Xperience صدای طرف مقابل شما و نویز پس زمینه رستوران را در همسویی کامل قرار می دهد به طوری که صدایی واضح و شفاف بشنوید. اگر پیشخدمت رستوران از پشت سر از شما بپرسد که اوضاع روبراه است شما می توانید صدای گارسون را در حالی که سایر صداها را می شنوید به راحتی و کاملا شفاف بشنوید.

دیگر نیازی نیست تا از دیگران بخواهید که گفته هایشان را تکرار کنند. تمام صداها به صورت کاملا طبیعی شنیده می شود به دلیل اینکه شما صداها را با میزان بلندی مناسب می شنوید .


ضمن اینکه جهت صدا را نیز تشخیص می دهد. اولین سمعک در دنیا مجهز به سنسورهای آکوستیکی- حرکتی برای ارایه تجربه شنوایی طبیعی بنابراین به راحتی می توانید پخت و پز کنید و در حین پخت پز با دیگران مشغول صحبت شوید. با دوستان خود در پارک پیاده روی کنید و صدای آنها را از تمام جهات بشنوید.همچنین می توانید صدای پرندگان را بر روی درخت به راحتی بشنوید.

با سمعک های سیگنیا اکسپرینس آلمان شما می توانید به راحتی حرکت کنید و آنچه که برای شما اهمیت دارد را به وضوح بشنوید .


بیش از ۹۰٪ از کاربران تجربه شنیدن صدای طبیعی در حین حرکت را گزارش داده اند. *
اولین سمعک در دنیا مجهز به سنسورهای آکوستیکی- حرکتی شما را قادر خواهد ساخت تا هر کجا که می روید صدا را به صورت واضح بشنوید و عضو فعال هر مکالمه ای باشید.
با سمعک های Signia Xperience وقت آن است تا درگیر زندگی شوید.

نزدیک ترین متخصص شنوایی را نزدیکی خود بیابید.

انواع سمعک هوشمند سیگنیا Signia Xperience