Pure 312 X

آنچه برای شما اهمیت دارد را با سمعک های هوشمند Pure 312 Xبشنوید

سمعک های انقلابی هوشمند Pure 312از مجموعه سمعک های Signia تغییری چشمگیر در عرصه فناوری سمعک به شمار می آیند چرا که تمام محیط های آکوستیکی را درک می کنند.
فناوری به کار گرفته شده در سمعک های هوشمندSignia Xperience محیط اطراف را تحلیل می کند و بهترین صدا را در اختیار شما قرار می دهند.
سمعکPure 312 X از قالبیت اتصال از طریق بلوتوث برخوردار است بنابراین تماس های تلفنی موسیقی و صدای تلویزیون با کیفیت بالا به سمعک های شما انتقال می یابد.
با سمعک هایPure 312 X به هنگام معاشرت با دوستان و همکاران و لذت بردن از شنیدن موسیقی هیج صدایی را از دست نخواهید داد.

تمام صداها همانند صدای طبیعی شنیده می شوند چرا که میزان بلندی و جهت صدا به درستی قابل تشخیص است. همگام با طبیعت.
هم اکنون می توانید در حال آشپزی صدای معشوقه ی خود را از پشت سر بشنوید و با وجود سر و صدا در آشپزخانه از مکالمات خود لذت ببرید. شما می توانید با دوستان خود به پارک بروید و صدای دوستان را از هر طرف بشنوید در عین حال که از شنیدن صدای آواز پرندگان بر روی درخت لذت می برید.

طراحی به سبک زندگی مدرن

اندازه ی کوچک و خطوط ظریف سمعک های Pure 312 X حاکی از قرارگیری راحت سمعک بر روی گوش های شماست. ضمن اینکه فرم نرم و راحت سمعک مناسب با ارگونومیک گوش طراحی شده است. رنگ متالیک و متفاوت این سمعک و کیفیت صدای بینظیر آن سمعک Pure 312 X را به سمعکی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

کوچک ترین سمعک ها برای شنوایی منحصر به فرد همراه با انتقال جریان مستقیم صدا


سمعکPure 312 X از قالبیت اتصال از طریق بلوتوث برخوردار است بنابراین تماس های تلفنی موسیقی و صدای تلویزیون با کیفیت بالا به سمعک های شما انتقال می یابد.
با سمعک هایPure 312 X به هنگام معاشرت با دوستان و همکاران و لذت بردن از شنیدن موسیقی هیج صدایی را از دست نخواهید داد.

همچنین با اپلیکیشن سیگنیا کنترل آسان و بی سیم سمعک به راحتی در دستان شماست.
برای تجربه ی سمعک هوشمند Pure 312 X از مجموعه سمعک هاSignia Xperience به راحتی به نزدیک ترین متخصص شنوایی شناس در نزدیکی خود مراجعه کنید. از طریق لینک زیر نزدیک ترین متخصص در محل زندگی خود را پیدا کنید.
تماس با نزدیک ترین متخصص شنوایی شناسی

در یک نگاه Pure 312 X
Signia App

Personalize your hearing experience
اطلاعات بیشتر

Download now:
app-store

google-play
 
 

تست شنوایی


شنوایی خود را مورد آزمایش قرار دهید


ادامه

تماس با ما


برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید


ادامه

خبرنامه


تازه ترین رویدادها, گزارش ها و اخبار شنوایی را دریافت کنید

ادامه

لوازم جانبی سمعک

streamline TV

برنامه ریزی شده برای شنیدن صدایی بی نظیر

با streamline TV صدای شنیداری از تلویزیون مستقیما به سمعک های شما منتقل می شود. همچنین شما می توانید میزان بلندی صدا را از طریق برنامه ی myControl تنظیم کنید.
اطلاعات بیشتر

StreamLine Mic

پاسخ به تماس های تلفنی به صورت بی سیم و شنیدن موسیقی با کیفیت صدای استریو

StreamLine Mic تماس تلفنی و موسیقی را به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما انتقال می دهد و مانند میکروفن بی سیم عمل می کند.
با streamline TV صدای شنیداری از تلویزیون مستقیما به سمعک های شما منتقل می شود. همچنین شما می توانید میزان بلندی صدا را از طریق برنامه ی myControl تنظیم کنید. اطلاعات بیشتر

کنترل پنهان: miniPocket

راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.

دانلود ها


بروشور Pure 312 X