Pure 312 Nx.

سمعک جدید Pure 312 از مجموعه سمعک های Signia

همراه همیشگی شما در شنوایی طبیعی

همراه همیشگی شما در شنوایی طبیعی

به هنگام گفتگو درباره ی آخرین نمایشگاه نقاشی, لذت بردن از یک کنسرت کلاسیک, تماشای رقص باله, سمعک Pure 312 از مجموعه سمعک های Signia به شما این امکان را می دهد تا از تمام لحظات زیبای زندگی لذت ببرید و در آن غوطه ور شوید. با سمعک Pure 312 شما می توانید شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید با قابلیت اتصال بالا و انتقال مستقیم جریان صدا از تلفن های هوشمند شما.

صدای خود را به صورت طبیعی بشنوید.

از گفتگویی آزاد پس از بازدید از موزه تا هیجان بازدید شهری جدید با آنان که دوستشان دارید سمعک Pure 312 به شما این امکان را می دهد تا از دنیای صداها لذت ببرید. این سمعک صدای طبیعی شما را با صدای اطراف هماهنگ می کند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا شنیدن صدای طبیعی را همراه با عملکرد بالای شنوایی حتی به هنگام کشف مقصدی جدید تجربه کنید.

از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی, شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید.

به هنگام تماشای اپرای مورد علاقه ی شما جریان صدا به طور مستقیم به گوش های شما انتثال می یابد. شما می توانید میزان بلندی صدا را به هنگام تماشای فیلم جدید یا تیاتر کلاسیک در تلویزیون مطابق با میل حود تنظیم کنید. یا شنیدن سریع ترین مسیر در اپلیکیشن مسیریاب آسان می شود
اپلیکیشن myControlسمعک Pure 312 اتصال عالی از جریان مستقیم صدا به منابع صوتی همراه با امکان کنترل بی سیم را در اختیار شما قرار می دهد.

اتصال به منظور کنترل آسان

تلفن

انتقال تماس به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و باStreamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) به سمعک, برای راحتی شنوایی

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل (و باStreamLine Mic از دستگاه های اندرویدی) انتقال می یابد گوش دهید.

تلویزیون

Streamline TV.با جریان صوتی را از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید
myControlبه راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

ریموت کنترل:

myControl اپلیکیشن به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند .
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

در نهایت هماهنگی از شنیدن صدا لذت ببرید

صدای خود را بشنوید

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا, شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Pure 13 بعنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند. با ویژگی OPV (پردازش گر صدای کاربر), صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها, برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Pure 13 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

طبقه بندی سه بعدی(3D Classifier) سمعک ,Pure 13 کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابجایی لذت ببرید. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl تنظیم می شوند.

صدای شفاف:

ویژگی Sound Clarity در سمعک هایPure 13 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول Pure312 Nx

1سمعک Pure312 برای کدامیک از سطوح کم شنوایی مناسب است؟
برای طیف گسترده ای از کم شنوایی ( خیلی کم، متوسط، شدید) مناسب است.
2pure312 چطور می‌تواند شنیدن طبیعی‌تری را نسبت به دیگر رقبای خود ارائه کند؟
بسیاری از استفاده‌کنندگان سمعک صداهایی را از طریق سمعکشون می‌شنوند را به دلیل اینکه بلند و غیر طبیعی است دوست ندارند. عملکرد نوآورانه(انقلابی) OVP ما، امکان شنیدار طبیعی صدای سمعک خودتان را با شنیدن بهینه دیگر صداها برای حداکثر رضایت و تجربه‌‌ی گوش کردن طبیعی ترکیب کرده است.
3آیا می‌توانم تماس‌های تلفنی و یا م‌وسیقی را مستقیما از طریق سمعک بشنوم؟
بله با این سمعک شما می‌توانید مستقیما صدا را برای دستگاه‌های ios با نرم‌افزار made_for_iphone به سمعک متصل کرده و بشنوید. این امکان برای دیگر دستگاه‌هاای اندروید، کامپیوترهای شخصی، لب تاپ از طریق نرم افزار stream line mic ا انجام می شود.
4می‌توانم تلویزیون خود را به سمعک وصل کنم؟
بله، با نرم افزار stream line Tv ما ، می‌توانید تلویزیون خود را به سمعک وصل کنید.
5سمعک pure312 چه امکاناتی برای کنترل کردن ارائه کرده است؟
بر روی دستگاه کلیدی برای کنترل وجود دارد. به علاوه امکان کنترل از راه دور این دستگاه از طریق نرم افزار my control وجود دارد . این نرم افزار قابل دانلود رایگان بر روی گوشی های هوشمند شماست.