سمعک جدید Pure 13 Nx.

سمعک جدید Pure 13 از مجموعه سمعک های Signia

انتخاب طبیعی شما برای شنوایی و عملکرد

با سمعک Pure 13 از مجموعه سمعک های Signia هنگامی که در یک جلسه مهم هستید, تماس تلفنی دارید, به هنگام ارایه ی سخنرانی و دیدار همکاران به صرف ناهار, شما می توانید طبیعی ترین صدای ممکن را تجربه کنید. با بهترین قابلیت اتصال, همراه با امکان قرارگیری طولانی مدت بر روی گوش های شما, در حالی که جریان مستقیم صدا از تلفن هوشمند و تلویزیون به سمعک های شما هدایت می شود.

صدای خود را به صورت طبیعی بشنوید.

موفقیت را با همکاران خود جشن بگیرید, در سخنرانی ها شرکت کنید و جلسات کاری برگزار کنید. سمعک Pure 13 از مجموعه سمعک های Signia به شما کمک می کند تا راحت و بی دردسر بشنوید. این سمعک به شما کمک تا صدای خود را با هماهنگی کامل با محیط بشنوید. بدین ترتیب شما می توانید از طبیعی ترین تجربه شنوایی ممکن و بالاترین سطح عملکرد سمعک چه به هنگام نشستن در دفتر کار و چه به هنگام پرواز برای جلسات کاری لذت ببرید.

لطفا توجه کنید:
مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.
از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی, شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید.
جریان صدا به طور مستقیم از تلفن یا ویدیو کنفرانس به گوش های شما هدایت می شود. شما می توانید میزان بلندی صدا را در جلسات تنظیم کنید یا به اپلیکیشن مسیر یاب برای انتخاب سریع ترین مسیر برای وعده ی ناهارگوش دهید.تمام آنچه که می خواهید تلفن هوشمند است.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

تلفن

انتقال تماس به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و باStreamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) به سمعک, برای راحتی شنوایی

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل (و باStreamLine Mic از دستگاه های اندرویدی) انتقال می یابد گوش دهید.

تلویزیون

Streamline TV.با جریان صوتی را از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید myControlبه راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

ریموت کنترل:

myControl اپلیکیشن به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند .

در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید.

صدای خود را بشنوید

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا, شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Pure 13 بعنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند. با ویژگی OPV (پردازش گر صدای کاربر), صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها, برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Pure 13 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

طبقه بندی سه بعدی(3D Classifier) سمعک ,Pure 13 کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابجایی لذت ببرید. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl تنظیم می شوند.

صدای شفاف:

ویژگی Sound Clarity در سمعک هایPure 13 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Pure 13 لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول Pure 13 Nx

1سمعک Pure13 برای کدامیک از سطوح کم شنوایی مناسب است؟
سمعک برای تمام سطوح شنوایی(کم ، متوسط، شدید) مناسب است.
2با اینکه pure312 کوچکتر از pure13 است، چرا باید pure13 را انتخاب کنم؟
اگر به طور مداوم از اتصالات بلوتوثی (مثل انصال مستقیم) استفاده می‌کنید و عمر و پوشش باتری برای شما بسیار مهم است،pure13 حداکثر تا ۷ روز استفاده با یک باتری را پوشش می‌دهذ.( براساس ۱۶ ساعت در روز و ۶ ساعت اتصال) این طولانی ترین زمان ااتصال در بازار است.
3pure13 چگونه می‌تواند شنیدن طبیعی‌تری را نسبت به دیگر رقبای خود ارائه کند؟
سیاری از استفاده‌کنندگان سمعک صداهایی را از طریق سمعکشون می‌شنوند را به دلیل اینکه بلند و غیر طبیعی است دوست ندارند. عملکرد نوآورانه(انقلابی) OVP ما، امکان شنیدار طبیعی صدای سمعک خودتان را با شنیدن بهینه دیگر صداها برای حداکثر رضایت و تجربه‌‌ی گوش کردن طبیعی ترکیب کرده است.
4آیا می‌توانم تماس تلفنی و یا موسیقی را مستقیم به سمعک وصل کنم؟
بله با این سمعک شما می‌توانید مستقیما صدا را برای دستگاه‌های ios با نرم‌افزار made_for_iphone به سمعک متصل کرده و بشنوید. این امکان برای دیگر دستگاه‌هاای اندروید، کامپیوترهای شخصی، لب تاپ از طریق نرم افزار stream line mic ا انجام می شود.
5 آیا می‌توانم تلویزیون خود را به سمعک pure13 وصل کنم؟
بله، با نرم افزار stream line Tv ما ، می‌توانید تلویزیون خود را به سمعک وصل کنید.
6سمعک pure13 چه امکاناتی را برای کنترل از راه دور ارايه می‌کند؟
بر روی دستگاه کلیدی برای کنترل وجود دارد. به علاوه امکان کنترل از راه دور این دستگاه از طریق نرم افزار my control وجود دارد . این نرم افزار قابل دانلود رایگان بر روی گوشی های هوشمند شماست.
7آيا امکان استفاده Tele_Coil با سمعک pure13 وجود دارد؟
بله tele _coil به صورت انتخابی با pure13 در دسترس است. همچنین شما می‌توانید Tele-Coil را در هر رنگی که برای tele_coi در دسترس است سفارش دهید. بدون هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ. Motion13Nx