سمعک جدید Pure10 Nx.

سمعک جدید Pure10 از مجموعه سمعک های Signia

شنوایی بهتر به طور کاملا پنهان و ساده

گفتگو و سپری کردن زمان با کسی که دوستش دارید و مکالمه با او لذت بخش ترین کار دنیاست. هنگامی که مشغول خواندن داستان های کودکانه هستید یا جدیدترین اخبار را در کنار دوستان و خانواده دنبال می کنید.
سمعک Pure 10 از مجموعه سمعک های Signia اعتماد به نفس شنیدن طبیعی را بدون هیچ دردسری به شما باز می گردتند. این سمعک فوق العاده کوچک و اتوماتیک به راحتی در پشت گوش های شما پنهان می شود تا آنچه که مهم است را به راحت ترین صورت ممکن بشنوید.

صدای شفاف همراه با جریان طبیعی


ادامه ی مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است به محض شنیدن نویز اطراف حواس از ادامه ی مکالمه پرت می شود. اما سمعک Pure 10 این چالش را با مهارت پشت سر میگذارد. این سمعک با تمرکز بر روی آنچه که اهمیت دارد, مانندگفتگوی طرف مقابل, با فیلتر کردن نویز ناخواسته ی پس زمینه به راحتی شنوایی کمک می کند..بنابراین شما به راحتی و بدون دردرسر آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را می شنوید.

لطفا توجه کنید:

مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.
سمعک Pure 10 از مجموعه سمعک های Signia طراحی بسیار ساده ای دارد و برای تجربه ی شنوایی فوق العاده , نیازی به تنظیمات دستی سمعک نیست.
سمعک Pure 10 به راحتی با اپلیکیشنtouchControl سازگار است. این ویژگی امکان کنترل پنهان سمعک را فراهم می کند و شما به راحتی می توانید برنامه شنوایی سمعک , میزان بلندی یا زیر و بمی صدا را تنظیم کنید. تمام آنچه که می خواهید فقط تلفن هوشمند شماست.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

پشتیبانی شنوایی فوق العاده محرمانه

نهایت ناپیدایی
سمعک Pure 10 از مجموعه سمعک های Signia به منظور راحتی و پنهان ماندن, به طور نامریی در پشت گوش های شما قرار می گیرد. این سمعک به صورت بی سیم از طریق تلفن هوشمند قابل کنترل است.

نهایت سادگی برای شنیدن بی دردسر

بدون هیچ دکمه ای برای کنترل دستی. سمعک کاملا اتوماتیک Pure 10 نهایت سادگی و کیفیت صدای بی همتا را برای شما به ارمغان می آورد.

برای انواع افت شنوایی:

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم, متوسط, شدید و عمیق. سمعک Pure 13 با تمام این چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید.

ریموت کنترل

اپلیکیشن myControl امکان تغییر تنظیمات سمعک Pure 10 را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منحصر به فرد می کند.
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket. به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.
صدای شفاف: ویژگی Sound Clarity در سمعک هایPure 10 طبیعی ترین صدا در تمام محیط ها را ارایه می دهد.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Pure 10 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Silk لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول Pure 10 Nx

1سمعک pure 10 برای کدامیک از سطوح کم شنوایی مناسب است؟
این سمعک برای تمام سطوح کم شنوایی( خیلی کم، متوسط، شدید) مناسب است.
2 آیا امکان کنترل از راه دور سمعک من وجود دارد؟
ما کنترل از حراه دور مستقیم و بسیار آسانی را از طریق touch control بر روی سمعک pure10 شما ارائه کرده ایم که این نرم افزار قابل دانلود بر روی گوشی‌‌‌های هوشمند شماست.
3من هیچ گوشی هوشمندی ندارم. آیا امکان کنترل از راه دور سمعک pure10 از طریق نرم ‌افاز دیگری وجود دارد؟؟
بله لوازم جانبی mini pocket ، امکان کنترل از راه دور بسیار راحتی را برای شما فراهم می‌کند.
4آیا زمانیکه سمعک را خریداری می‌کنم، می‌توانم در محیط‌های پر سر و صدا بهتر بشنوم؟
ممنون از سوال ‌خوبتان! سمعک pure10 جدید، این اتوانایی را به شما می‌دهد تا بتوانید در همه موقعیت‌ها از طریق میکروفون پیشرفته و تکنولوزی حذف صداهای اضافی به وضوح بشنوید. همچنین باعت می‌شود گفت‌و گو‌های اطرافیانتان را حتی در محیط‌های پر سر و صدا مثل رستوران و یا کنفرانس راحت‌تر بفهمید.
5 آیا می‌توانم تماس تلفنی، تلویزیون و یا موسیقی را مستقیم به سمعک وصل کنم؟
خیر این‌چنین اتصالات توسط pure10 وجود ندارد.