سمعک جدید Motion 13 Nx.

سمعک جدید Motion 13 از مجموعه سمعک های Signia

انتخاب طبیعی شما برای شنوایی و عملکرد

مکالمه ای دلنشین به هنگام صرف قهوه ,بازی در باغ همراه با کودکان و یا نشستن در بالکن و شنیدن صدای پرندگان .
سمعک13 Motion از مجموعه سمعک های Signia به شما این امکان را می دهد تا شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید و جریان صدا را به صورت مستقیم از تلویزیون و گوشی هوشمند به سمعک های شما هدایت می کند.

صدای خود را به صورت طبیعی بشنوید.

در حین خواندن کتاب برای کودکتان, گفتکویی ساده و کوتاه با همسایه, به هنگام تماشای عکس های تعطیلات با دوستان, سمعک13 Motion از مجموعه سمعک های Signia به شما این امکان را می دهد تا از تمام لحظات زندگی به بهترین نحو ممکن لذت ببرید. این سمعک به شما کمک می کند تا صدای خود را متعادل با محیط اطراف دریافت کنید. بدین صورت شما می توانید به هنگام استراحت, مطالعه, یا کاوشی بزرگ خارج از منزل از طبیعی ترین تجربه شنوایی با بالاترین عملکرد لذت ببرید.
لطفا توجه کنید:
مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.
از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی, شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید.
جریان صدای تلفن, تلویزیون و موسیقی مستقیما به گوش های شما هدایت می شود. سمعک Motion 13 شما را به هر آنچه که مهم است متصل نگه می دارد. از طریق اپلیکیشن myControl شما می توانید صدا را از منابع صوتی به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید و سمعک ها را به صورت غیر مستقیم کنترل کنید. تمام آنچه که می خواهید تلفن هوشمند است.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

تلفن

انتقال تماس به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و باStreamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) به سمعک, برای راحتی شنوایی

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل (و باStreamLine Mic از دستگاه های اندرویدی) انتقال می یابد گوش دهید.

تلویزیون

Streamline TV.با جریان صوتی را از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید myControlبه راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

ریموت کنترل:

myControl اپلیکیشن به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند .

در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید.

صدای خود را بشنوید

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا, شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Motion 13 بعنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند. با ویژگی OPV (پردازش گر صدای کاربر), صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها, برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Motion 13 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.
مکالمه در حین حرکت طبقه بندی سه بعدی(3D Classifier) سمعک ,Motion 13 کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابجایی لذت ببرید. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl تنظیم می شوند.

صدای شفاف:

ویژگی Sound Clarity در سمعک هایMotion 13 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Motion 13 لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول Motion13 Nx

1سمعک motion13, برای کدامیک از سطوح شنوایی مناسب لست؟
برای تمام سطوح شنوایی اعم از کم، متوسط و عمیق مناسب است.
2 motion13 چگونه شنوایی طبیعی‌تری را نسبت به دیگر رقبای خود فراهم می‌کند؟
یاری از استفاده‌کنندگان سمعک صداهایی را از طریق سمعکشون می‌شنوند را به دلیل اینکه بلند و غیر طبیعی است دوست ندارند. عملکرد نوآورانه(انقلابی) OVP ما، امکان شنیدار طبیعی صدای سمعک خودتان را با شنیدن بهینه دیگر صداها برای حداکثر رضایت و تجربه‌‌ی گوش کردن طبیعی ترکیب کرده است.
3آیا می‌توانم تماس تلفنی و یا موسیقی را مستقیم به سمعک وصل کنم؟
بله با این سمعک شما می‌توانید مستقیما صدا را برای دستگاه‌های ios با نرم‌افزار made_for_iphone به سمعک متصل کرده و بشنوید. این امکان برای دیگر دستگاه‌هاای اندروید، کامپیوترهای شخصی، لب تاپ از طریق نرم افزار stream line mic ا انجام می شود.
4آیا می‌توانم تلویزیون خود را به سمعک motion 13 وصل کنم؟
بله، با نرم افزار stream line Tv ما ، می‌توانید تلویزیون خود را به سمعک وصل کنید.
5سمعک motion13 چه امکاناتی را برای کنترل از راه دور ارايه می‌کند؟
بر روی دستگاه کلیدی برای کنترل وجود دارد. به علاوه امکان کنترل از راه دور این دستگاه از طریق نرم افزار my control وجود دارد . این نرم افزار قابل دانلود رایگان بر روی گوشی های هوشمند شماست.
6 آيا امکان استفاده Tele_Coil با سمعک motion13 وجود دارد؟
بله tele _coil به صورت انتخابی با motion13در دسترس است. همچنین شما می‌توانید Tele-Coil را در هر رنگی که برای tele_coi در دسترس است سفارش دهید. بدون هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ
7سمعکmotion13 چه امکاناتی برای کنترل کردن ارائه کرده است؟
بر روی دستگاه کلیدی برای کنترل وجود دارد. به علاوه امکان کنترل از راه دور این دستگاه از طریق نرم افزار my control وجود دارد . این نرم افزار قابل دانلود رایگان بر روی گوشی های هوشمند شماست.