سمعک جدید Motion Charge&GO از مجموعه سمعک های سیگنیا آلمان

طبیعی ترین صدای خود با قابلیت شارژ بی سیم در بدنه ای مقاوم. به سادگی سمعک خود را شارژ کن و برو (Charge&GO)
بازگشت به طبیعت با دوستان, پیشی گرفتن در رقابت های کاری و گوش دادن به آهنگ مورد علاقه تان. مهم نیست که شما روز خود را چگونه می گذرانید, سمعک Motion Charge&GO برای تجربه ی شنوایی طبیعی همواره همراه شمااست.
همانطور که از نامش پیداست سمعک Motion Charge&GO به هنگام خواب می تواند به طور کامل شارژ ‌شود بنابراین در طول روز زمان طولانی را همراه شمااست. ضمن اینکه بدنه ی محکم این سمعک در برابر هر ضربه ای بسیار مقاوم است.
به سادگی شارژ کن و برو (Charge&GO)
شارژر بی سیم لیتیوم-یون
سمعک Motion Charge&GO مجهز به شارژر القایی است. به این صورت که هنگام قرار دادن سمعک بر روی دستگاه سمعک به طور اتوماتیک شارژ‌می شود و هنگامی که سمعک را از روی شارژر بردارید به طور خودکار متوقف می شود.
سطح بالای راحتی شنیداری:
مجهز به بدنه ی مقاوم مدل پشت گوشی سمعک Motion Charge&GO به طور پنهان در پشت گوش قرار می گیرد. ساختار ارگونومیک این سمعک قرارگیری آنرا بر روی گوش بیش از پیش آسان می کند.
مناسب برای انواع افت شنوایی:
سمعکMotion Charge&GO انواع مختلفی از افت شنوایی از ملایم تا عمیق را پوشش می دهد.
عملکرد بالا و طولانی مدت
به کمک باتری های قابل شارژ لیتیوم-یون با ظرفیت بالا, سمعک های قابل شارژ Motion Charge&GO عملکرد طولانی مدت بهمراه دارند. شنوایی فوق العاده حتی هنگام انتقال جریان صدا را تجربه خواهید کرد.

از انتقال جریان مستقیم صدا لذت ببرید:

صدای موزیک را مستقیما در گوش های خود بشنوید, میزان بلندی صدا را مطابق با خواسته خود به طور پنهان تنظیم کنید.
از طریق اپلیکیشن سمعک Motion Charge&GO قابلیت اتصال از تلفن تلویزیون و سایر منابع صوتی مستقیما برای شما فراهم است.

از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی, شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید.

به هنگام تماشای اپرای مورد علاقه ی شما جریان صدا به طور مستقیم به گوش های شما انتثال می یابد. شما می توانید میزان بلندی صدا را به هنگام تماشای فیلم جدید یا تیاتر کلاسیک در تلویزیون مطابق با میل حود تنظیم کنید. یا شنیدن سریع ترین مسیر در اپلیکیشن مسیریاب آسان می شود
اپلیکیشن myControlسمعک سیگنیا آلمان اتصال عالی از جریان مستقیم صدا به منابع صوتی همراه با امکان کنترل بی سیم را در اختیار شما قرار می دهد.

به راحتی کنترل کنید

تلفن

انتقال تماس به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و باStreamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) به سمعک, برای راحتی شنوایی

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل (و باStreamLine Mic از دستگاه های اندرویدی) انتقال می یابد گوش دهید.

تلویزیون

Streamline TV.با جریان صوتی را از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید
myControlبه راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

ریموت کنترل

myControl اپلیکیشن به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند .
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

از شنیدن صدا با هماهنگی کامل لذت ببرید

صدای خود را بشنوید

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا, شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Signia بعنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند. با ویژگی OPV (پردازش گر صدای کاربر), صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها, برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Signia با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

طبقه بندی سه بعدی(3D Classifier) سمعک , کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابجایی لذت ببرید. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl تنظیم می شوند.

صدای شفاف

ویژگی Sound Clarity در سمعک های Signia طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

لطفا توجه کنید

مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

اپلیکیشن سمعک myControl


کنترل کامل سمعک در دستان شما

اپلیکیشن myControl کنترل کامل سمعک های Signia شما را در دستان شما قرار می دهد. این اپلیکیشن سازگار با سیستم های iOS و اندروید طراحی شده است. این اپلیکیشن قابلیت تنظیمات پیشرفته سمعک را به صورت بی سیم در اختیار شما قرار می دهد بنابراین شما می توانید بر اساس اولویت های فردی سمعک خود را تنظیم کنید.


اطلاعات بیشتر
 

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Signia لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

streamline TV

برنامه ریزی شده برای شنیدن صدایی بی نظیر
با streamline TV صدای شنیداری از تلویزیون مستقیما به سمعک های شما منتقل می شود. همچنین شما می توانید میزان بلندی صدا را از طریق برنامه ی myControl تنظیم کنید.
 

StreamLine Mic

پاسخ به تماس های تلفنی به صورت بی سیم و شنیدن موسیقی با کیفیت صدای استریو
StreamLine Mic تماس تلفنی و موسیقی را به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما انتقال می دهد و مانند میکروفن بی سیم عمل می کند.
 

کنترل پنهان: miniPocket

راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند
 

Click Sleeves

کلیک, تنظیم, حرکت
موجود در اندازه های مختلف
Click Sleeves سیلیکون بسیار نرم به راحتی به سمعک شما متصل می شود. برای تجربه ی صدایی طبیعی و قرارگیری آسان به راحتی در گوش های شما قرار می گیرد
 
راه کارهای وزوزگوش Signia
با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.
اطلاعات بیشتر