سمعک جدید (سمعک نامرئی)Silk Nx.

سمعک جدید Silk از مجموعه سمعک های Signia

کوچک ترین سمعک با طبیعی ترین صدا و راحتی قرارگیری

به هنگام گذراندن اوقات فراغت با افراد خاص زندگیتان , یا دیدار یک فرد جدید, جدیدترین سمعک Silk (سمعک نامرئی سیگنیا )به شما تضمین می دهد که هیچ کس متوجه قرار داشتن سمعک بر روی گوش های شما نخواهد بود. سمعک Silk یکی از کوچکترین سمعک های موجود در دنیای شنوایی این امکان را دارد که در همان لحظه ی انتخاب, بر روی گوش های شما قرار گیرد. به کمک سر سیلیکونی نرم که امکان قرارگیری راحت در داخل گوش را فراهم می کند.
تاکنون امکان داشتن ظاهری خوب همراه با شنوایی خوب به این سرعت و راحتی فراهم نبوده است.

صدای شفاف همراه با جریان طبیعی

در یک خیابان شلوغ ,دفتر اداری یا رستورانی پر همهمه, در هر کجا که سطح بالایی از نویز محیط حکمفرماست ,مکالمه و ارتباط نیازمند تلاش و تمرکز است. سمعک سیلک سیگنیا (زیمنس سابق) این چالش ها را به مهارت پشت سر میگذارد. این سمعک با تمرکز بر روی آنچه که اهمیت دارد, مانندگفتگوی طرف مقابل, با فیلتر کردن نویز ناخواسته ی پس زمینه به راحتی شنوایی کمک می کند.. شما به راحتی آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را می شنوید. تمام روز و در هر موقعیتی.

لطفا توجه کنید:
مشخصه ها بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

کاملا مناسب برای تماس های تلفنی و موزیک

برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند, میکروفن سمعک Silk صدا را از داخل کانال گوش دریافت می کند. این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید. همچنین می توانید از هدفون های روگوشی استفاده کنید. استفاده از سمعک Silk(سمعک نامریی) بسیار طبیعی است آنقدر طبیعی که شما وجود سمعک در داخل گوش های خود را فراموش خواهید کرد.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

عملا نامریی برای ظاهری طبیعی

نهایت ناپیدایی

سمعک Silk از مجموعه سمعک های Signia ۲۰٪ از مدل های قبلی سمعک Silk کوچکتر است و عملا بر روی گوش ناپیداست.

کلیک تنظیم و حرکت
موجود در اندازه های مختلف قالب سیلیکونی این سمعک به راحتی در داخل گوش قرار می گیرد.برای قرار گیری آسان آن در لحظه بدون نیاز به انتظار برای ساختن قالب سفارشی سمعک.

کدگزاری مشخص رنگ:

کدگزاری رنگ قرمز برای گوش راست و آبی برای گوش چپ به شما کمک می کند تا سمعک ها را به طور صحیح داخل گوش خود قرار دهید.

شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید.

ریموت کنترل سمعک

اپلیکیشن myControl امکان تغییر تنظیمات سمعک Silk را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منحصر به فرد می کند.
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket. به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

صدای شفاف:

ویژگی Sound Clarity در سمعک هایSilk طبیعی ترین صدا در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی واضح و شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک های Silk با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Silk لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول Silk Nx

1من نیاز به یک سمعک نامرئی دارم. آیا silk nx گزینه مناسبی برای من است؟
بله، با سطح بالای عملکردش (۲۰ درصد کوچکتر از نمونه قبلی خود) silk جدید واقعا نامرئی است.
2آیا می‌توانم سمعک سیلک (سمعک نامرئی)خود را ازراه دور کنترل کنم؟
ما کنترل از حراه دور مستقیم و بسیار آسانی را از طریق touch control بر روی سمعک شما ارائه کرده ایم که این نرم افزار قابل دانلود بر روی گوشی‌‌‌های هوشمند شماست.
3من گوشی هوشمند ندارم، ریموت کنترلی جزنرم افزار وجود دارد؟ ( با نرمافزار دیگری قابل کنترل است؟)
لوازم جانبی mini pocket ، امکان کنترل از راه دور بسیار راحتی را برای شما فراهم می‌کند.
4آیا می‌توانم تماس تلفنی، موسیقی و تلویزیون را مستقیم به سمعک سیلک وصل کنم؟
با استفاده ازسرویس Twin Phone فعال شده از طریق touch control app یا وسیله جانبی mini pocket شما میتوانید تماس تلفنی را در هر دو قسمت بشنوید. اگر تلفن شما در نزدیکی یک سمعک قرار داشته باشد. اتصال موسیقی و tv امکان پذیر نیست.
5 من فقط در یک گوش کم شنوایی دارم. ایا راه حلی (سمعک نا مریی) برای من دارید؟
بله، شما می‌توانید سمعک جدید silk ما را همراه با cros silk استفاده کنید. آنها با هم سازگارند و بهترین کیفیت شنیدن را با بالاترین عملکرد را فراهم میکند.