سمعک جدید Insio Nx.

سمعک جدید Insio از مجموعه سمعک های Signia

کوچکترین سمعک با کیفیت صدایی بی نظیر

زندگی در کنار یکدیگر زیباتر است. جدیدترین سمعک Insio از مجموعه سمعک های Signia به صورت سفارشی متناسب با آناتومی گوش و میزان افت شنوایی ساخته شده است. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی اط ظاهر سمعک خود از هم نشینی با افرادی که دوستشان دارید لذت ببرید. علاوه بر طراحی پنهان و کیفیت صدای بی همتا سمعک جدید Insio اعتماد به نفس کافی برای لذت بردن از لحظات مهم زندگی را برای شما به ارمغان می آورد.
راه کار شنوایی شخصی سمعک Insio به صورت سفارشی مطابق با آناتومی گوش شما ساخته می شود. به منظور دستیابی به سطح بالای ناپیدایی و راحتی قرارگیری این سمعک به راحتی و نرمی داخل کوش شما می نشیند.

پیچیده اما کوچک

سمعکی کوچک در اندازه سمعک Insio مجهز به فناوری پیشرفته برای بالاترین حد از تجربه شنوایی طبیعی است و به صورت بی سیم قابل کنترل است.

مناسب برای انواع افت شنوایی

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم, متوسط, شدید و عمیق. سمعک Insio با تمام این چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

لذت شنوایی طبیعی را تجربه کنید

صدایی شفاف همراه با جریان طبیعی صدا
مکالمه ی رو در رو یا باتلفن به تمرکز و تلاش نیاز دارد. در هر کجا که صدای محیط توجه شما را از شنیدن آنچه که اهمیت دارد منحرف می کند سمعک Insio برای مقابله با این چالش ها مجهز شده است.
این سمعک صدای محلی را تکرار می کند طوری که به گفتگوی طرف مقابل توجه کنید در حالی که صدای نا خواسته ی پس زمینه را حذف می کند. بنابراین شما می توانید آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را بشنوید. در طول روز و در هر موقعیتی.

کنترل کامل سمعک در دستان شما

ریموت کنترل

اپلیکیشن myControl امکان تغییر تنظیمات سمعک Insio را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منحصر به فرد می کند.
در صورت نداشتن تلفن هوشمند miniPocket. به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

صدای شفاف:

ویژگی Sound Clarity در سمعک هایInsio طبیعی ترین صدا در تمام محیط ها را ارایه می دهد.همچنین به شما این امکان را میدهد تا از صدایی واضح و شفاف حتی در محیط های پر سرو صدا لذت ببرید.

گفتار در سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار(Speech Quality)در سمعک هایInsioبا فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Insio لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.
 

راه کارهای وزوزگوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خودمشورت کنید.

سوالات متداول سمعک Insio Nx

1آیا می‌توانم سمعک Insio nx خود را کنترل از راه دور کنم؟
ما کنترل از راه دور مستقیم و بسیار آسانی را از طریق touch control بر روی سمعک شما ارائه کرده ایم که این نرم افزار قابل دانلود بر روی گوشی‌‌‌های هوشمند شماست.
2من گوشی هوشمند ندارم، ریموت کنترلی جزنرم افزار وجود دارد؟ ( با نرمافزار دیگری قابل کنترل است؟)
لوازم جانبی mini pocket ، امکان کنترل از راه دور بسیار راحتی را برای شما فراهم می‌کند.
3آیا می‌توانم تماس تلفنی، موسیقی و تلویزیون را مستقیم به سمعک وصل کنم؟
با استفاده ازسرویس Twin Phone فعال شده از طریق touch control app یا وسیله جانبی mini pocket شما میتوانید تماس تلفنی را در هر دو قسمت بشنوید. اگر تلفن شما در نزدیکی یک سمعک قرار داشته باشد. اتصال موسیقی و tv امکان پذیر نیست.