سمعک Ace

شنوایی فوق العاده بدون نیاز به فکر کردن در مورد آن

راحت, سمعک تقریبا نامریی, بدون دردسر


سمعک Ace یکی از کوچکترین سمعک ها در خانواده ماست که به منظور آزادی عمل بیشتر, تقریبا نامریی در پشت گوش قرار می گیرد. اندازه کوچک آن قدرت باور نکردنی برای شنیدنی راحت و بی دردسر را ارایه می دهد و به کمک اپلیکیشن touchControl تنظیمات سمعک راحت و پنهان صورت می پذیرد.

سمعک پنهان و پیشرفته


هر آنچه که خوب است در بدنه ای کوچک گردآوری شده است و سمعک Ace نیز از این قاعده مستثنی نیست. کاملا پنهان و مجهز به ویژگی های پیشرفته است. با استاندارد IP 67 سمعک Ace در برابر رطوبت و کثیفی مقاوم است.

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.


رستوران پر سر و صدا, ایستگاه قطار , کافه ای در کنار خیابان و در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, مکالمه با افراد به تلاش و تمرکز نیاز دارد. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی نیز با آن مواجه هستند.
سمعک جدید Ace سیگنیا المان به غلبه بر این مشکل کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنویید را بررسی می کند و نویز و صداهای مزاحم را کاهش می دهد. بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از حالت طبیعی, در تمام روز و در هر موقعیتی,صورت می پذیرد.

در کنار کودکان با سمعک Ace

همهمه یک روز پر هیجان


به هنگام صبحانه کودکان هیجان طول روز را دارند. صدای همهمه همراه با صدای رادیو به گوش می رسد در حالی که همسر شما غرق در خواندن روزنامه است. سمعک Ace عملکرد فوق العاده ای را بر سر میز صبحانه می آورد به طوری که شما حتی از کوچک ترین مطلبی غافل نخواهید شد. ویژگی پیشرفته و اتوماتیک SpeechMaster گفتار را جدا می کند در حالی که به طور همزمان با فعال کردن ویژگی SoundSmoothing صدای بهم خوردن قاشق چنگال و خش خش روزنامه را کاهش می دهد.
بنابراین شما می توانید راحت باشید و هر واٰژه ای را بشنویید. با سمعک Ace شما بر روی مکالمه تمرکز می کنید و نه صرفا شنیدن.


گپ و گفتگو


بعداز ظهر یک روز دل انگیز شما در یک کافه کنار خیابان نشستید و از نوشیدن چای با دوستانتان لذت می برید. وزیدن نسیمی ملایم دل انگیز است, اما بحث در میز کناری به طور جدی اوج گرفته است.با سمعک Ace همه چیز آسان است. عملکرد اتوماتیک SpeechMaster با کاهش نویز اطراف و تمرکز بر گفتار به کمک میکروفن جهت دار, صدای اطراف را کاهش می دهد . همچنین با فعال کردن ویژگی eWindscreen بر وزوز آزار دهنده باد غلبه می کند. بنابراین شما می توانید راحت بنشینید و از مصاحبت با دوستان لذت ببرید.


انعکاسی از گذشته


با کودکان مشغول بازدید از موزه هستید. صدا در فضا طنین می افکند و با صدای پای روی کاشی ها در هم می آمیزد.از پشت سر, راهنما از شما می خواهد که در صورت نیاز به شما کمک کند.تمام این ها ممکن است خسته کننده باشد اما سمعک Ace تمام این گام ها را با شما می پیماید. برنامه Echoshieldبازتاب صدایی مانند پژواک را حذف می کند و صدایی واضح ارایه می دهد.تمام آنچه که لازم است بر روی آن تمرکز کنید آنچیزی است که صدا به نمایش در می آورد.

طراحی شده برای دوستداران موسیقی


سمعک Ace کیفیت صدایی بی همتا را در هر موقعیتی فراهم می کند حتی به هنگام لذت بردن از موسیقی. هنگامی که به موسیقی مورد علاقه خود در کنسرت گوش می کنید یا در خانه با سیستم HiFi به موسیقی گوش می دهید و یا حتی خود شما در حال اجرا بر روی صحنه هستید, ویژگی HD Music تجربه شنیداری بهینه و فوق العاده ای را برای شما رقم می زند. به راحتی و آسانی تنها با فشار یک دکمه از طریق اپلیکیشن touchControl فعال می شود و لذت شنیدن نوت های موسیقی را فراهم می کند.
Ace در یک نگاه

ریموت کنترل سمعک: سمعک Ace به صورت کاملا پنهان از طریق اپلیکیشن Ace قابل کنترل است.
میکروفن جهت دارسمعک: افزایش درک گفتار با تمرکز بر گفتار شخص مقابل و کاهش نویز اطراف
دکمه فشاری سمعک: برای تنظیمات دستی سمعک
محفظه باتری سمعک: به شما این امکان را می دهد که به راحتی سمعک خود را روشن خاموش کنید

ریموت کنترل ها


هوشمندی بیشتر, راحتی بیشتر
رساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟کنترل پنهان: miniPocket
راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.


اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.


آرامش در دستان شما
به کمک سیگنال های درمان وزوزگوش, موج های ایستا و پویا سمعک Ace رهایی از وزوزگوش را برای کسانی که از وزوز گوش رنج می برند را آسان می کند. با متخصص شنوایی شناس خود مشورت کنید تا بهترین راه کار را به شما پیشنهاد کند.