اپلیکیشن های سمعک

تصور کنید زمانی را که بتوانید به صورت پنهان برنامه ی سمعک خود یا میزان بلندی صدا را با تلفن هوشمند خود کنترل کنید یا با اتصال میکروفن گوشی به بلندگوی سمعک تمام صداها را بلند واضح و شفاف بشنوید.

اپلیکیشن سمعک Signia myhearing


با سمعک های جدید Signia می توانید بهترین فناوری شنوایی را تجربه کنید. همچنین می توانید از استاندارد بالای شنوایی بهره مند شوید. به کمک اپلیکیشن سمعک myhearing که توسط متخصص شنوایی شناس آموزش داده می شود شما می توانید در زمانی کوتاه کاربری با تجربه باشید.
این برنامه تمام ابزار پشتیبانی را در اختیار شما قرار می دهد و لازم است متخصص شنوایی شناس شما به دقت شما را راهنمایی دهد و آموزش های لازم را در اختیار شما قرار دهد. راهنمایی نظارت بر پیشبرد شخصی کانال های ارتباطی carechat جهت ارتباط با متخصص شنوایی شناس شما در هر کجا که باشید.

اپلیکیشن سمعک myControl


در کنار برنامه ی myControl سمعک Pure 13 از محصولات Signia تجربه ی شنوایی بهتر از شنوایی طبیعی مطابق با شیوه ی زندگی شما در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه علاوه بر ارسال جریان مستقیم صدا در حین حرکت اطلاعات شنیداری را به سمعک های شما ارسال می کند و راحتی و امنیت شنوایی را تضمین می کند.

دانلود اپلیکیشن سمعک

 
دانلود اپلیکیشن سمعک
دانلود اپلیکیشن سمعک