سمعک Pure

آسوده باشید و از تمام جزییات لذت ببرید.

شیک, راحت و بی دردسر

سمعک Pureیکی از کوچکترین سمعک ها در خانواده ماست که به منظور آزادی عمل بیشتر, تقریبا نامریی در پشت گوش قرار می گیرد. اندازه کوچک آن قدرت باور نکردنی برای شنیدنی راحت و بی دردسر را ارایه می دهد و به کمک اپلیکیشن touchControl تنظیمات سمعک راحت و پنهان صورت می پذیرد.

راحت و بی دردسر


سمعک ,Pure مجهز به ویژگی های برجسته,راحتی شنیداری را به شما هدیه می دهد. به کمک شارژر نیازی به جایگزین کردن باتری نیست. برای اطمینان بیشتر, با استاندارد IP 67 سمعک Pure در برابر رطوبت و کثیفی مقاوم است.

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.


در دفاتر اداری, فروشگاهی پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند. سمعک جدید Pure به رهایی از این دردسر کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنویید را بررسی می کند و گوینده اصلی را به منظور کاهش صداهای ناخواسته از نویز پس زمینه مجزا می کند.
بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد. در تمام روز و در هر موقعیتی.

با سمعک , Pureکسب و کار مطابق معمول ,فراخوانی در تمام ایستگاه ها


مکالمات در حین انتظار برای رسیدن قطار به محل کار مطابق با ساعت رفت و آمد قطارها و اعلام بلندگو نشانه گذاری می شود.سمعک Pure موقعیت مذکور را دنبال می کند. ویژگی اتوماتیک SpeechMaster صدای مورد علاقه گوینده را از سایر صداها بالاتر می برد در حالی که ویژگی narrow directionality و noise reduction صداهای پس زمینه و صداهای خارج از محدوده توجه را کم می کند و امکان شنیدن آنچه که اهمیت دارد را برای شما راحت تر می کند. در هر موقعیتی سمعک Pure به شما این امکان را میدهد تا به طور واضح آنچه که در اطراف شما اتفاق می افتد را بدون فکر کردن به آن بشنویید.


تجارت آزاد


در دفتر کار زنگ تلفن ها به صدا در می آید و همکاران در اتاق مشغول بحث و گفتگو هستند در این حین اگر کسی نظر شما در رابطه با گزارشی بخواهد سمعک Pure به خوبی پاسخگوست. ویژگی اتوماتیک SpeechMaster صدای گوینده را نسبت به سایرین افزایش می دهد در حالی که با فعال کردن ویژگی noise reduction سر و صدای پس زمینه را کاهش می دهد. در نهایت در مهمانی خوش آمد گویی در سالن اجتماعات, صدای گوینده در سراسر اتاق طنین می افکند. برنامه Echoshield در سمعک های Pure طنین صدا را برای شنیدن صدایی با کیفیت بهتر و راحتی شنیداری کاهش می دهد.

غذایی با لذت

در یک وعده غذای سرپایی با همکاران در رستوران خیابانی, با شروع گفتگو نویز باد نیز شروع می شود. با سمعک Pure شنیدن هر واژه ای به خوشایندی وزیدن نسیمی ملایم است. عملکرد اتوماتیک SpeechMaster ویژگی دوگوشی ewindscreen رافعال می سازد تا نویز باد کاهش یابد و بر روی جهت صدایی که مایل به شنیدن آن هستید تمرکز می کند.

طراحی شده برای دوستداران موسیقی

سمعک Pure کیفیت صدایی بی همتا را در هر موقعیتی فراهم می کند حتی به هنگام لذت بردن از موسیقی.

هنگامی که به موسیقی مورد علاقه خود در کنسرت گوش می کنید یا در خانه با سیستم HiFi به موسیقی گوش می دهید و یا حتی خود شما در حال اجرا بر روی صحنه هستید, ویژگی HD Music تجربه شنیداری بهینه و فوق العاده ای را برای شما رقم می زند. به راحتی و آسانی تنها با فشار یک دکمه از طریق اپلیکیشن touchControl فعال می شود و لذت شنیدن نوت های موسیقی را فراهم می کند.
سمعک Pure در یک نگاه


ریموت کنترل: سمعک Pure به صورت کاملا پنهان از طریق اپلیکیشن Pure قابل کنترل است.
میکروفن جهت دار: افزایش درک گفتار با تمرکز بر گفتار شخص مقابل و کاهش نویز اطراف
دکمه فشاری: برای تنظیمات دستی سمعک
محفظه باتری: به شما این امکان را می دهد که به راحتی سمعک خود را روشن خاموش کنیدلوازم جانبی سمعک ها

تجربه شنوایی خود را منحصر به فرد کنید.

رساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟ easyTek: فناوری آسان برای استفاده
تغییر سمعک بی سیم به هدست استریو با کیفیت بالا آسان است. دکمه هوشمند کوچک و چند منظوره برای شما امکان روشن خاموش کردن سمعک, پاسخگویی به تلفن, تغییر برنامه سمعک, تغییر منبع صوتی به پخش کننده موسیقی تلویزیون و … را تنها با فشار یک دکمه فراهم می کند. دکمه تغییر صدا در این سمعک ها به شما این امکان را میدهد تا میزان بلندی صدا را تنظیم کنید. چراغ LED در این سمعک ها اطلاعاتی از جمله زمان تعویض باتری را به شما نشان می دهد.

ریموت کنترل ها


هوشمندی بیشتر, راحتی بیشتر
رساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟

کنترل پنهان: miniPocket
راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.


اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.آرامش در دستان شما
به کمک سیگنال های درمان وزوزگوش, موج های ایستا و پویا سمعک Pure رهایی از وزوزگوش را برای کسانی که از وزوز گوش رنج می برند را آسان می کند. با متخصص شنوایی شناس خود مشورت کنید تا بهترین راه کار را به شما پیشنهاد کند.