گوش متصل


سمعک های جدید Pure 13 BT
شنوایی در سطح جهانی با امکان اتصال مستقیم به iPhone و تلویزیون
انقلابی در بالا بردن دقت شنوایی
سمعک های Signia پیشرو در دنیای شنوایی, با سمعک جدید ,Pure 13 BT شنوایی بلوتوث محور, شنوایی بدون دردسری را متناسب با شیوه زندگی فردی شما ارایه می دهد. همواره در ارتباط باقی بمانید در حین حرکت و یا انجام هر کاری.

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید


به هنگام کار, خرید, غذا خوردن در رستوران - ادامه مکالمه در محیط های پر سر و صدا خسته کننده است. حتی افرادی با شنوایی طبیعی نیز از این مساله آگاهند.
سمعک های Pure 13 BT در چنین محیط های پرچالشی شنوایی بی دردسر و راحت تر از شنوایی طبیعی را ارایه می دهد و به همراه اپلیکیشن myControl سمعک های Pure 13 BT تجربه شنوایی بهینه و منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می آورند .بنابراین شما می توانید در حین انجام هر کاری بر آنچه که مهم است تمرکز کنید.

۵ ویژگی شنوایی بلوتوث محور:

Motion reader: به منظور شنوایی بهینه حتی در حین حرکت, تنظیمات سمعک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl صورت می پذیرد.
sound exposure: سمعک های شما به سلامت شنوایی شما کمک می کنند. شبیه به ردیاب تناسب اندام, سمعک ها مشخصات صدای منحصر به فردی را در طول زمان, بر اساس قرار گرفتن در معرض سر و صدا ایجاد می کنند بنابراین شما متوجه خواهید شد که از شنوایی خود چگونه مراقبت کنید.
موزیک: برای تجربه شنوایی بی نظیر به موسیقی مورد علاقه خود که مستقیما به گوش های شما هدایت می شود گوش دهید.
تماس های تلفنی: به منظور راحتی بیشتر, امکان انتقال مستقیم تماس های تلفنی از تلفن های هوشمند به سمعک های شما وجود دارد.
Streamline TV: به کمکStreamline TV صدا از تلویزیون شما مستقیما به سمعک های Pure 13BT انتقال می یابد. همچنین شما می توانید میزان بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن myControl تنظیم نمایید.
Pure 13bt در یک نگاه
 

راه کار وزوزگوش Signia


با راه کار درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید.
از متخصصین شنوایی شناس بخواهید تا بهترین راه کار را به شما ارایه دهند.
 

لوازم جانبی


امکان پیشبرد بهترین تجربه شنوایی
همراه با اپلیکیشن ,myControl سمعک Pure 13 BT تجربه ایی بهتر از شنوایی طبیعی را متناسب با شیوه ی زندگی فردی برای شما به ارمغان می آورد. این اپلیکیشن علاوه بر انتقال جریان مستقیم صدا, به منظور دستیابی به بهترین کیفیت شنوایی ممکن, اطلاعاتی را به سمعک های شما ارسال می کند و به هنگام حرکت, راحتی و امنیت را در طول مسیر تضمین می کند.
اپلیکیشن myControl سازگار با سیستم عامل iOS
این اپلیکیشن به صورت رایگان در Apple App Store قابل دانلود است.
مراقبت های فردی در هر کجا. اپلیکیشن myHearing تمام ابزار پشتیبانی مورد نیاز برای یک سفر آرام و بی دردسر شنوایی را برای شما فراهم می آورد. شما به راحتی می توانید تمرین های شنوایی خاصی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر کمک بگیرید و با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.
متخصص شنوایی شناس شما از مشاوره با شما خوشحال خواهد شد.
اپلیکیشنmyHearing قابل اتصال به سیستم عامل های iOS و Android است. دانلود این برنامه در Google Play Store و Apple App Store به صورت رایگان است.