Motion

تعریفی دوباره از شنوایی طبیعی

ظریف, راحت ,کنترل آسان

سمعک Motion با طراحی ظریف و مناسب برای انواع نیازهای شنیداری به راحتی بر پشت گوش قرار می گیرد. با امکان تنظیم و کنترل آسان, این سمعک مجهز به عملکردهایی پیشرفته به منظور شنوایی راحت در طول روز طراحی شده است.
در هر شرایطی شما به راحتی می توانید آرام باشید و لذت ببرید.

بینهایت پنهان,فوق العاده راحت

سمعکی مقاوم در برابر سختی, سمعک Motion دارای رده بندی مقاومت IP67 به منظور مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار و کثیفی است.انتخاب هوک گوشی و تیوب باریک نهایت راحتی قرارگیری و شنوایی را تضمین می کند

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.


در دفاتر اداری, فروشگاه پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند.
سمعک Motion به رهایی از این چالش ها کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنوید را بررسی کرده و گوینده اصلی را به منظور کاهش صداهای ناخواسته از نویز پس زمینه مجزا می کند.به طور اتوماتیک بر گفتگوی طرف مقابل تمرکز می کند و صداهای ناخواسته و نویز پس زمینه را به طور همزمان کاهش می دهد بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه با سمعک Motion در طول روز و در تمام موقعیت ها, روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد..
از شنوایی شناس خود بخواهید تا ویژگی های سمعک Motion را به شما معرفی کند.

با سمعک Motion در کنار خانواده جشن بگیرید

هیجان صبحانه


خواهر زاده و برادر زاده شما به دیدن شما آمده اند. آنها با هیجان از برنامه روزانه شان بر سر میز صبحانه, صحبت می کنند. صداها در اطراف می پیچد و بالا می رود و صدای به هم خوردن قاشق و چنکال در پس زمینه آزاردهنده است. سمعک Motion عملکرد بی نظیری را به همراه دارد و به شما اطمینان خاطر می بخشد که شما هیچ چیز را از دست نخواهید داد. عملکرد پیشرفته SpeechMaster گفتار را از نویز جدا می کند در حالی که به طور همزمان با ویژگی Soundsmoothingصدای تق تق قاشق چنگال را کاهش می دهد.


مقداری شادی


خارج از سالن همه از وزیدن نسیم و تماشای ماشین های در حال عبور لذت می برند. در حالی که صدای گفتگو در همه جا طنین افکنده است, سمعک Motion برای مبارزه با این چالش دست به کار می شود. عملکرد اتوماتیک Speechmaster صدای گفتار را مجزا می کند در حالی که به طور همزمان با فعال کردن ویژگی کاهش نویز (noise reduction) و ویژگی دو گوشی ewindscreen نویز باد را کم کرده و صدای ماشین را حذف می کند تا واژه ها را واضح بشنوید.
یک جشن شاد


در یک مراسم مذهبی, گفتگوی شما یکی از چندین گفتگوی حاضرین است. اما سمعک Motion به طور فوق العاده ای این مساله را مدیریت می کند. در حالی که حاضرین به سالن بزرگ تری می روند, صدای گفت و گو از چپ و راست و مرکز نیز شنیده می شود.با برنامه , در سمعک های Motion echoshield صدایی که از دیوارها اکو می شود را نرم می کند بنابراین شما می توانید از مهمانی لذت ببرید.

لذت بردن از موسیقی مورد علاقه شما


برنامه HD Music در سمعک های Motion کیفیت صدایی بی همتا را ارایه می دهد. این ویژگی به طور خاص برای لذت بردن از موسیقی طراحی شده است. اگر در حال گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در کنسرت هستید یا در خانه با سیستم HiFi به موسیقی گوش می دهید و یا حتی خود شما در حال اجرا بر روی صحنه هستید, ویژگی HD Music تجربه شنیداری بهینه و فوق العاده ای را برای شما رقم می زند.
سمعک Motion در یک نگاه


میکروفن جهت دار:
افزایش درک گفتار در نویز با تمرکز بر گفتار شخص مقابل
محل اتصال شارژر
به منظور شارژ سمعک های Motion SX و پیشگیری از دردسر تعویض باتری
کلید گهواره ای
برای تنظیم برنامه و تغییر میزان بلندی صدا
طیف رنگ های طبیعی سمعک Motion برای هماهنگی با انواع رنگ پوست و مو طراحی شده اند. امکان انتخاب سایر رنگ ها نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با متخصص شنوایی شناس خود مشورت بفرمایید.

هوشمندی بیشتر برای راحتی بیشتر

یک تماس تلفنی برای برگزاری جشن


با سمعک Motion تماس های تلفنی سریع صورت می گیرند. به محض قرار گرفتن گوشی بر روی گوش های شما ویژگی TwinPhone صدای گوینده را برای درک بهتر به هر دو گوش شما می رساند. یا به منظور تماسی راحت و شنیدن موسیقی از طریقeasyTek سمعک Motion را به تلفن هایی با قابلیت اتصال به بلوتوث وصل می کند و تمام این برنامه ها از طریق اپلیکیشن easyTek قابل کنترل است.

کنترل کامل در دستان شما


شنوایی راحت و بی دردسر, سادگی, راحتی و ناپیدایی را بهمراه دارد. در هر موقعیتی اپلیکیشن touchControl کنترل کامل سمعک Motion را در دستان شما می دهد. برنامه شنوایی سمعک Motion را تغییر دهید و میزان بلندی و زیر و بمی صدا را مطابق با خواسته خود تنظیم کنید. آنچه که شما می خواهید تنها یک تلفن هوشمند است.

کنترل هوشمند اطراف


برای راحتی استفاده,طیف گسترده ای از لوازم جانبی که شامل ریموت کنترل ها می باشد, زندگی را بیش از پیش آسان کرده است. متخصص شنوایی شناس شما به شما کمک می کند تا ایده آل ترین لوازم جانبی را برای خود انتخاب کنید.
پاسخی ایده آل به محیط هایی با نویز بالا


گزینه انتخابی کفشک صوتی در مدل های Motion SA و Motion P امکان ورودی مستقیم داده ها را مستقیما به سیستم های FMفراهم می کند. این گزینه برای محیط های پر سرو صدا به خصوص کلاس درس موثر است.


اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.
آرامش در دستان شما
به کمک سیگنال های درمان وزوزگوش, موج های ایستا و پویا سمعک Ace رهایی از وزوزگوش را برای کسانی که از وزوز گوش رنج می برند را آسان می کند. با متخصص شنوایی شناس خود مشورت کنید تا بهترین راه کار را به شما پیشنهاد کند.