راحتی شنیداری

سفارشی, تقریبا نامریی, بدون دردسر


ساخته شده متناسب با آناتومی گوش و میزان افت شنوایی شما, سمعک Insio تقریبا به چشم نمی آید و کنترل آن به کمک اپلیکیشن touchControl کاملا پنهان است و علیرغم اندازه کوچک آن این سمعک مجهز به قابلیت های پیشرفته ای است که شنوایی بی دردسری را در خانواده سمعک Insio ارایه می دهد.

بینهایت پنهان,فوق العاده راحت


کوچک در اندازه, سفارشی, راحتی قرارگیری و موجود در مدل های مختلف سمعک جدید Insio راحتی شنیداری را بهمراه دارد.

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.


در دفاتر اداری, فروشگاه پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند.
سمعک جدید Insio به رهایی از این دردسر کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنویید را بررسی می کند و به منظور کاهش صداهای ناخواسته گوینده اصلی را از نویز پس زمینه مجزا می کند.
بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد. در تمام روز و در هر موقعیتی.

با همکاران و سمعک Insio

برخوردی تعجب برانگیز

در حین انتظار در ایستگاه برای رسیدن اتوبوس غریبه ای از شما آدرسی را سوال می کند با وجود همهمه اطراف با سمعک جدید Insioشما هیچ چیز را از دست نخواهید داد. عملکرد اتوماتیک و هوشمند SpeechMaster صدای مورد توجه گوینده را نسبت به سایر صداها افزایش می دهد در حالی که با فعال کردن ویژگی های narrow directionality و noise reduction صدای پس زمینه و صداهای خارج از محدوده توجه کاهش می یابد و برای شما شنیدن آنچه اهمیت دارد آسان تر می شود.


غذا خوردن با لذت


در یک وعده غذای سرپایی با همکاران در رستوران, با شروع گفتگو ناگهان نویز باد نیز شروع می شود. با سمعک Pure شنیدن هر واژه ای به خوشایندی وزیدن نسیمی ملایم است. عملکرد اتوماتیک SpeechMaster ویژگی دوگوشی ewindscreen رافعال می سازد تا نویز باد کاهش یابد و بر روی صدایی که مایل به شنیدن آن هستید تمرکز می کند.
در محل کار


کار کردن نشاط آور است اما در محل کار صدای ناهنجار و خشن زنگ تلفن ها و صحبت همکاران آزار دهنده است. هنگامی که کسی نظر شما را راجع به گزارشی بخواهد سمعک جدید Insio به خوبی پاسخگوست. عملکرد اتوماتیک Speechmaster صدای گوینده را نسبت به سایر صداها افزایش می دهد در حالی که فعال شدن ویژگی noise reductionنویز پس زمینه کاهش می یابد. در نهایت در مهمانی خوش آمد گویی در سالن کنفرانس صدای گوینده در سراسر اتاق پژواک می شود. برنامه Echoshield در سمعک های Insio پژواک صدا را برای شنیدن صدایی با کیفیت بهتر و راحتی بیشتر کاهش می دهد.
سمعکInsio در یک نگاه


میکروفن :
افزایش درک گفتار در نویز با تمرکز بر گفتار شخص مقابل
ولوم کنترل:
برای تنظیمات مستقیم صدا
سوراخ تهویه (ونت)
تهویه هوای داخل گوش را تضمین می کند
درب باتری
برای تعویض باتری سمعک

لوازم جانبی برای سمعک ها:

تجربه شنوایی خود را منحصر به فرد کنید
انتقال جریان مستقیم صدا:
easyTek: فناوری آسان برای استفاده

تغییر سمعک بی سیم به هدست استریو با کیفیت بالا آسان است. دکمه هوشمند کوچک و چند منظوره برای شما امکان روشن خاموش کردن سمعک, پاسخگویی به تلفن, تغییر برنامه سمعک, تغییر منبع صوتی به پخش کننده موسیقی تلویزیون و … را تنها با فشار یک دکمه فراهم می کند. دکمه تغییر صدا در این سمعک ها به شما این امکان را میدهد تا میزان بلندی صدا را تنظیم کنید. چراغ LED در این سمعک ها اطلاعاتی از جمله زمان تعویض باتری را به شما نشان می دهد.

ریموت کنترل ها


هوشمندی بیشتر, راحتی بیشتر
رساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟

کنترل پنهان: miniPocket
راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.


اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.


آرامش در دستان شما
به کمک سیگنال های درمان وزوزگوش, موج های ایستا و پویا سمعک Ace رهایی از وزوزگوش را برای کسانی که از وزوز گوش رنج می برند را آسان می کند. با متخصص شنوایی شناس خود مشورت کنید تا بهترین راه کار را به شما پیشنهاد کند.