سمعک Cellion

سمعکی بدون باتری

راحت, تقریبا نامریی, بدون دردسر
بیشترین بهره را از زمان خود ببرید.
به نسل جدید فناوری سمعک با طراحی هوشمند Oneshell خوش آمدید. با باتری های پر قدرت و با ظرفیت لیتیم-یون سمعک ,Cellion تنها با یک بار شارژ, تا دو روز می توانید از سمعک خود استفاده کنید. بنابراین نیازی نیست تا نگران تمام شدن غیر منتظره باتری باشید. ضمن اینکه امکان شارژ القایی, راحتی کامل را بهمراه دارد.

زندگی خود را پر قدرت کنید.

باتری را فراموش کنید.

طراحی فوق العاده تنها متعلق به حس زیبایی شناسی نیست و در واقع تلفیقی هوشمندانه از ظاهر و عملکرد است.با طراحی منحصر به فرد oneshell در سمعک های Cellion زیبایی و عملکرد را در نظر گرفتیم و سمعکی با باتری لیتیم-یون و بدون محل اتصال شارژر عرضه داشته ایم.
باتری های قابل شارژ لیتیوم- یون به کمک فناوری شارژ بی سیم و بدون دردسر تعویض باتری طراحی شده اند.کافی است تا سمعک Cellionخود را داخل شارژر قرار دهید و مابقی را به فناوری الکترونیکی هوشمند واگذار کنید.
به محض خارج کردن سمعک از شارژر سمعک به طور اتوماتیک روشن شده و شروع به کار کردن می کند. سمعک Cellion تنها سمعکی که جریان نامحدود صدا را به مدت دو روز متوالی به گوش های شما می رساند. و با شارژ ۳۰ دقیقه ای ۷ ساعت بیشتر از میزان معمول شارژ در خود ذخیره می کند.

از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.


در دفاتر اداری, فروشگاه پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند.
سمعک Cellion به رهایی از این چالش ها کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنوید را بررسی کرده و گوینده اصلی را به منظور کاهش صداهای ناخواسته از نویز پس زمینه مجزا می کند.به طور اتوماتیک بر گفتگوی طرف مقابل تمرکز می کند و صداهای ناخواسته و نویز پس زمینه را به طور همزمان کاهش می دهد بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه با سمعک Cellion در طول روز و در تمام موقعیت ها, روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد..
از شنوایی شناس خود بخواهید تا شما را از ویژگی های سمعک Cellion آگاه کند.
بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد. در تمام روز و در هر موقعیتی.

سمعک Cellion در یک نگاه


ریموت کنترل: سمعک Cellion به صورت کاملا پنهان از طریق اپلیکیشن Cellion قابل کنترل است.
میکروفن جهت دار: افزایش درک گفتار با تمرکز بر گفتار شخص مقابل و کاهش نویز اطراف
دکمه فشاری: برای تنظیمات دستی سمعک
محفظه باتری: به شما این امکان را می دهد که به راحتی سمعک خود را روشن خاموش کنیدلوازم جانبی سمعک ها

تجربه شنوایی خود را منحصر به فرد کنید.

رساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟ easyTek: فناوری آسان برای استفاده
تغییر سمعک بی سیم به هدست استریو با کیفیت بالا آسان است. دکمه هوشمند کوچک و چند منظوره برای شما امکان روشن خاموش کردن سمعک, پاسخگویی به تلفن, تغییر برنامه سمعک, تغییر منبع صوتی به پخش کننده موسیقی تلویزیون و … را تنها با فشار یک دکمه فراهم می کند. دکمه تغییر صدا در این سمعک ها به شما این امکان را میدهد تا میزان بلندی صدا را تنظیم کنید. چراغ LED در این سمعک ها اطلاعاتی از جمله زمان تعویض باتری را به شما نشان می دهد.

لوازم جانبی سمعک های Cellion

ریموت کنترل ها


کنترل سمعک خود را در دست گیرید
عملکرد بی سیم برای اتصال شیوه های مختلف زندگی


کنترل پنهان: miniPocket
راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.


اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.
آرامش در دستان شما
به کمک سیگنال های درمان وزوزگوش, موج های ایستا و پویا سمعک Cellion رهایی از وزوزگوش را برای کسانی که از وزوز گوش رنج می برند را آسان می کند. با متخصص شنوایی شناس خود مشورت کنید تا بهترین راه کار را به شما پیشنهاد کند.