موقعیت‌های متفاوتی وجود دارد که طی آن‌ها ممکن است به شنوایی شما آسیب‌های جدی وارد شود. بسیاری از ما قطعا ‌چنین موقعیت‌هایی را تجربه کرده‌ایم. به همین دلیل مهم است که بدانیم اکنون وضعیت شنوایی ما در چه سطحی است، به ویژه اینکه بسیاری از ما نمی‌دانیم ‌چه زمانی وضعیت شنوایی ما وخیم می‌شود.
خوش آمدید به راهنما آزمون شنوایی Signia خوش آمدید. قبل از شروع تست لازم است بدانید تا در صورت تمایل می توانید نام, سن و جنسیت خود را وارد کنید و سپس آزمون را شروع کنید. در صورتی که تمایل به واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید بر روی گزینه Skip کلیک کنید.
آزمون گوش چپ در این آزمون ابتدا گوش چپ شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. - محیطی آرام را انتخاب کنید. - هدفون را بر روی گوش های خود قرار دهید و میزان بلندی صدا را مطابق با میل خود تنظیم کنید. - تست را شروع کنید. - صدای نویز پیش زمینه بخشی از آزمون به شمار می آید. - در صورتی که واژه ای را نشنیدید گزینه not understood را کلیک کنید. - بعد از اتمام آزمون نتیجه و توصیه ها بر روی نمودار نشان داده می شود.
آزمون گوش راست شما بخش اول آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشتید. اکنون گوش راست شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. روند آزمون دقیقا مشابه با گوش چپ می باشد.
ونتیجه آزمون شنوایی شما به صورت نمودار زیر نشان داده می شود.